курсові дипломні реферати

Статистика


Онлайн всього: 20
Гостей: 20
Користувачів: 0ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

OSVITA-PLAZA

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Правові та юридичні науки » Податкове право

Порядок встановлення і введення місцевих податків і зборів
Право територіальних громад села, селища, міста на встанов-лення ними безпосередньо або через утворені органи місцевого самоврядування місцевих податків і зборів закріплено в ст. 143 Конституції України. Розвинуто конституційні положення у ст. 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», де встановлено, що органи місцевого самоврядування відповідно до закону можуть установлювати місцеві податки і збори, які за-раховуються до місцевих бюджетів. Але в ст. 1 Закону «Про си-
стему оподаткування України» зазначено, що встановлення та скасування податків і зборів (обов’язкових платежів) до бюдже-тів та державних цільових фондів здійснюється Верховною Ра-дою України. Тому органи місцевого самоврядування мають пра-во не на встановлення, а на введення місцевих податків відповідно до законів.
Крім того, Верховна Рада Автономної Республіки Крим і сіль-ські, селищні, міські ради можуть установлювати додаткові піль-ги щодо оподаткування в межах сум, що надходять до їхніх бю-джетів.
Місцеві податки та збори (обов’язкові платежі) вводяться сільськими, селищними, міськими радами відповідно до переліку та в межах граничних розмірів ставок, установлених законами України, крім збору за проїзд по території прикордонних облас-тей автотранспорту, що прямує за кордон, який вводиться облас-ними радами. При цьому введення деяких місцевих податків і зборів є обов’язковим за наявності об’єктів оподаткування або умов, з якими пов’язане запровадження цих податків і зборів (на-приклад, комунальний податок і збір з власників собак).

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Порядок встановлення і введення місцевих податків і зборів» з дисципліни «Податкове право»

ПОТРІБЕН РЕФЕРАТ, КУРСОВА чи ДИПЛОМ ПО ДАННІЙ ТЕМІ? ЗАМОВЛЯЙ!
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНО!
Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: ПОКАЗНИКИ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ
СУЧАСНИЙ КЕЙНСІАНСЬКО-НЕОКЛАСИЧНИЙ СИНТЕЗ У ТЕОРІЇ ГРОШЕЙ
Стратегічні міркування
Особливості організації аудиту в агропроми-словому комплексі Укра...
ФОРМИ, ВИДИ ТА ФУНКЦІЇ КРЕДИТУ


Категорія: Податкове право | Додав: koljan (03.03.2011)
Переглядів: 1654 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти

ДЛЯ ЕКЗАМЕНУ!
Диплом на заказ в Контактетеги: безплатні шпори курсова реферат сайт безплатних шпаргалок куплю дипломну скачати безкоштовно
диплом на замовлення шпаргалка українські реферати курсова українською
сайт курсових контрольна робота шпора


Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП